Oprogramowanie

Oprogramowanie

Zajmuje się również sprzedażą instalacją oraz konfiguracją oprogramowania:

 • Systemy operacyjne z rodziny WINDOWS
 • Oprogramowanie do prowadzenia działalności gospodarczej, (COMARCH, INSERT)

  Comarch jest globalnym dostawcą biznesowych rozwiązań IT obsługujących kompleksowo relacje z klientami i optymalizujących działalność operacyjną oraz procesy biznesowe. Głównym atutem firmy jest głęboka wiedza sektorowa, którą przekazujemy naszym klientom w postaci zintegrowanych systemów informatycznych.

  Historia firmy InsERT zaczęła się od programu Subiekt – komputerowego systemu obsługi sprzedaży. Pierwszy Subiekt powstał w 1991 r. jeszcze w ramach firmy Pro (dzisiaj El-Pro). Twórcą programu był obecny prezes firmy InsERT S.A.
  Od 1993 roku, czyli od momentu ukazania się Subiekta 3, jedynym i wyłącznym właścicielem programu stał się InsERT. Prócz kolejnych wersji Subiekta na rynku ukazują się m.in. systemy finansowo-księgowe i kadrowo-płacowe, tworzone w Insercie.

 • Oprogramowanie do komunikacji z ZUS (PŁATNIK) oraz PFRON (SOD-Online, SOD-Offline)
 • Oprogramowanie antywirusowe Arcavir

  ArcaBit jest producentem oprogramowania antywirusowego ArcaVir. Naszą pasją jest budowanie skutecznej bariery dla wszelkiego rodzaju zagrożeń komputerowych. Klientom oferujemy gamę rozwiązań pozwalających na dopasowanie do konkretnych potrzeb. Zaczynając od podstawowej ochrony antywirusowej (ArcaVir Antivirus Protection) poprzez pakiet wzbogacony o firewall oraz mechanizmy chroniące komputer w Internecie (ArcaVir Internet Security) do najmocniejszego pakietu zabezpieczeń (ArcaVir System Protection)

 • Usługi w zakresie wykonania projektu i wdrożenia sieci komputerowych;
 • Doradztwo i zarządzanie usługami hostingowymi. Wspólpraca z Home.pl

  home.pl istnieje od 1997 roku i jest największym dostawcą usług internetowych dla
  małych i średnich przedsiębiorstw w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma specjalizuje
  się w hostingu serwisów internetowych, systemów kont poczty elektronicznej oraz udostępnianiu aplikacji biznesowych przez Internet. Z naszych usług korzysta już ponad milion użytkowników.

Previous Post

Comments are closed.